GL | Kur investuoti pinigus?


Kur investuoti pinigus?

Kur investuoti pinigus: garantuota grąža iki 15%, saugus investavimas su nekilnojamojo turto užstatu. 


SAUGUS INVESTAVIMAS I PASKOLAS SU GARANTUOTA GRĄŽA IKI 15% METINIŲ PALŪKANŲ


-investuosime jūsų pinigus už 10-15 % metinių palūkanų, suteikdami paskolas su užstatu

-nekilnojamasis turtas bus įkeistas jums ar jūsų valdomai įmonei

-suteikiamos paskolos dydis iki 60% įkeisto turto rinkos vertės

-mūsų nekilnojamojo turto rinkos ekspertai-praktikai objektyviai ir kritiškai įvertins įkeičiamą turtą

-jūs būsite supažindinti su paskolos gavėjo kreditine istorija

-galutinį sprendimą priimsite jūs pats

-klientų paieškos ir paskolų administravimo darbą atliks mūsų paskolų ir investiciju brokeris.

Jei sudomino mūsų saugaus investavimo su garantuota dviženkle investicijų grąža pasiūlymas, Greitas lizingas investicijų brokeris mielai suteiks jums platesnę informaciją ir padės lengviau apsispręsti, kur investuoti pinigus.JŪSŲ INVESTICIJŲ BROKERIS: +370 611 11827 | info@greitaslizingas.lt

Investuok Lietuvoje į paskolas su užstatu jau šiandien!INVESTICIJOS Į PASKOLŲ SUTARTIS SU UŽSTATU. JŲ NAUDA-iki 15% užtikrinta investicijos grąžą, nepriklausoma nuo pokyčių finansų rinkose;
-šis investavimas yra ypatingai saugus -jūsų investicijos turi trigubą apsaugą:
1-išduotos paskolos grąžinimui garantuoti hipoteka yra užstatytas nekilnojamasis kliento turtas
2-paskolos sutartimi skolininkas yra įsipareigojęs 
jums sugrąžinti  paskolą bei palūkanas

3*-turėsite mūsų įsipareigojimą atpirkti jūsų investicijos likutinę vertę (* įsigijus atpirkimo garantiją);

-paprastas, saugus ir labai greitas investavimas;
-jums nebūtinos gilios specifinės investavimo ar finansų srities žinios, norint apsispręsti, kur investuoti pinigus;
-investicijos ypatingai likvidžios, t.y. investavimas su įsigyta atpirkimo garantija suteiks jums galimybę  sutarties galiojimo laikotarpiu susigrąžinti investicijos likutinę sumą pagal pirmą jūsų pareikalavimą.Saugiai investuok Lietuvoje! Investavimas i paskolas su užstatu:  teiraukitės tik jums skirtų pasiūlymų! 


JŪSŲ INVESTICIJU BROKERIS PASIŪLYS JUMS: +370 611 11827 | info@greitaslizingas.ltKUO INVESTAVIMAS Į PASKOLAS NAUDINGESNIS UŽ KITAS INVESTICIJŲ RŪŠIS?Bankų indėliai (depozitai) - labai mažas jų pajamingumas (palūkanos), kuris šiuo metu yra artimas 0%;

Akcijos - ypatingai aukštas rizikos laipsnis investuojant į jas. Būtinos geros investavimo žinios, norint sėkmingai investuoti į jas.  Labai dideli akcijų kainų svyravimai, kurie gali sąlygoti greitą ir didelį uždarbi per trumpą laiką, lygiai taip pat galimi ir reikšmingi praradimai, pasikeitus situacijai finansų rinkose ar verslo šakose, kuriose veikiančių įmonių akcijos buvo pasirinktos kaip investavimo objektas. Investicijų grąža nėra garantuota.

Nekilnojamasis turtas ( investavimas i nekilnojama turta )- aukšto rizikos laipsnio ir mažo likvidumo investicijos. Vidutinė metinė grąža, investuojant į nekilnojamojo turto objektus, generuojančius nuomos pajamas yra 4-10% per metus, t.y. mažesnė lyginant su investavimu į paskolas su nekilnojamojo turto užstatu. Tuo tarpu prisiimama 100% investicijos dydžio rizika dėl nekilnojamojo turto kainos kritimo. Investicijų grąža nėra garantuota ir ji nebūtinai bus teigiama. Investavimas i nekilnojama turta turėtų būti vykdomas tik su kvalifikuota nekilnojamojo turto ir teisės ekspetų pagalba.

Investavimas i paskolas be turto užstato (skolinimas žmogus žmogui, angl. P2P lending). Aukšto rizikos laipsnio ir mažo likvidumo investicijos. Deklaruojama tikėtina investicijų grąža: 15-25% per metus. 

Lietuvoje veikianti skolinimo platforma Savy .lt . 

Pagrindinės rizikos ir trūkumai: subjektyvus klientų - paskolos gavėjų kreditingumo (mokumo) įvertinimas; remiamasi didžiąja dalimi pačių klientų teikiama informacija, kuri sąmoningai gali būti nepilna (neatskleista tikroji kliento įsipareigojimų (skolų) būklė); dauguma paskolos gavėjų neturi turto arba jis yra įkeistas kredito įstaigoms, todėl paskolos gavėjui praradus pajamų šaltinį, suteiktos paskolos susigrąžinimas ir išieškojimas tampa labai problematiškas;

Skolinimo platformos (Lietuvoje Savy .lt) rizika:privati įstaiga, kurios vykdoma veikla kol kas nėra reguliuojama finansinių priežiūros institucijų - patogus įrankis finansinei piramidei sukurti.
Privalumai: diversifikuojamas paskolų portfelis, tinkama norintiems investuoti mažas pinigų sumas, paruoštas antrinės rinkos techninis sprendimas, teoriškai turėsiantis padidinti investicijų likvidumą.


Vis dar neapsisprendėte, kur investuoti pinigus?

INVESTICIJŲ BROKERIS JŪSŲ PASLAUGOMS: +370 611 11827 | info@greitaslizingas.ltIŠKILO KLAUSIMŲ?

+370 611 11827

MES FACEBOOKE


TELEFONAS: +370 611 11827
Visos Teisės Saugomos. © 2014 "Greitas Lizingas"